Książka od wydawnictwa Nowa Era

Książka od wydawnictwa Nowa Era

Publikacja wydana przez wydawnictwo “Nowa Era” “Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych” idealnie sprawdza się jako pomoc naukowa (https://www.taniaksiazka.pl/krok-w-przedsiebiorczosc-podrecznik-do-podstaw-przedsiebiorczosci-dla-szkol-ponadpodstawowych-tomasz-rachwal-p-1386260.html). Opracowana została bardzo dokładnie przez Tomasza Rachwała i Zbigniewa Makiełę. Dołożyli oni wszelkich stara, by w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę na temat działania gospodarki, pracy, rynku i finansów.

Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla klas 1 szkół ponadpodstawowych “Krok w przedsiębiorczość” – ciekawa publikacja dla uczniów liceów i techników

Bycie przedsiębiorczym jest ogromną zaletą. Taki człowiek może wiele osiągnąć. Czy można się tego nauczyć? Jeżeli jest to możliwe, to w jaki sposób tego dokonać? Pomóc w tym może nauka oraz przerabianie ciekawych podręczników. Jednym z nich jest “Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych” wydawnictwa “Nowa Era”. W nim zawarte są najważniejsze informacje na temat działania rynku i gospodarki. Uczniowie będą mogli nauczyć się również tego, w jaki sposób poradzić sobie na pierwszej rozmowie o pracy. Ponadto w publikacji poruszane są również inne, ważne tematy. Mnóstwo uwagi jest poświęcane finansom oraz temu, gdzie można ulokować swoje zarobione pieniądze. Opisane są również kroki, które musi podjąć przyszły przedsiębiorca.

Publikacja “Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych” to ciekawa pozycja do nauki. Nie tylko ułatwia  prowadzenie lekcji, ale i przyczynia się do szybszego i bardziej efektywnego zdobywania wiedzy. Podręcznik zawiera mnóstwo sekcji, które są przydatne podczas pracy z nim. Dzięki sekcji “W praktyce” uczeń ma okazję zobaczyć to, jak dany proces prezentuje się w rzeczywistości. Oprócz tego w publikacji pojawiają się ciekawe pytania kontrolne. Mają one na celu zachęcenie młodzieży do myślenia oraz nauczenie go rozwiązywania problemów praktycznych.

 

Share